AKTUALITY

První CSI v Olomouci zažila jako divačka, nyní je ředitelkou areálu

Mezinárodní závody J&T BANKA CSI3*-W Olomouc zapsané do seriálu Světového poháru budou již pošesté nejvýznamnější venkovní parkurovou akcí v České republice. Hostí je Equine Sport Centrum v Olomouci, které má od loňského roku novou ředitelku. [VÍCE ZDE] 

Publikováno 19.02.2019

Skokový světový pohár v Olomouci bude opět s J&T Bankou a o den delší

Šestý ročník mezinárodních závodů v parkurovém skákání J&T BANKA CSI3*-W Olomouc se uskuteční v Equine Sport Centru ve dnech 19. až 23. června. Ze čtyřdenního mítinku se tak stává pětidenní. Příležitost dostanou nově jezdci a koně na nižší úrovni. [VÍCE ZDE]

Publikováno 05.02.2019

6. ročník CSI bude 5denní

Ve dnech 19. – 23. 6. 2019 se opětovně odehraje v Equine Sport Center již 6. ročník mezinárodních parkurových závodů J&T BANKA CSI3*-W Olomouc. Tentokrát jsou závody o den prodlouženy. Na účastníky i diváky tak čeká pět dní naplněných sportovním zápolením, emocemi a krásnými zážitky. Vstup pro diváky bude jako již tradičně zdarma.

Publikováno 04.02.2019

Program CSI3* Olomouc uzavřelo finále Silver Tour

Čtyřdenní program CSI je minulostí. Poslední soutěž, jíž bylo finále Silver Tour vyhrál v rozeskakování Litevec Andrius Petrovas na Clarity. Druhé místo bral Ital Juan Carlos Garcia s Artiste du Guerpre a třetí dojel Igor Šulek (SVK) na Wavo Lampard.

Publikováno 24.06.2018

Vrchol Junior Tour ovládla Aleksandra Kierznowska

Polka Aleksandra Kierznowska s koněm Dior V vyhrála po rozeskakování nedělní olomouckou Grand Prix juniorů do 140 cm.  Druhé místo obsadila Češka Anna Heldová s Cara Miou a třetí dojela její krajanka Linda Portychová na Davině M. 

Publikováno 24.06.2018

Grand Prix Olomouc opět pro Jörne Sprehe

Vrcholem mítinku CSI3*W Olomouc byla nedělní Grand Prix World Cup s výškou do 160 cm. V rozeskakování jí vyhrála podruhé v kariéře Němka Jörne Sprehe v sedle koně Stakki´s Jumper, která dojela čistě v čase 44,22 sekundy. K velké radosti českých fanoušků dokončil na druhém místě Marek Klus s Carisonem a třetí navíc dojel Ondřej Zvára s hřebcem Quimerem M.

Publikováno 24.06.2018

Litevská radost ve finále Gold Tour v Olomouci

Nedělní program otevřelo finále Gold Tour do 150 cm. Soupeřům v rozeskakování ujel o téměř 2 sekundy Litevec Andrius Petrovas na Caracasovi. Druhý skončil Andreas Brenner (GER) s Quintairou a třetí dojel Roland Englbrecht (AUT) na Mevistos Corwinni. 

Publikováno 24.06.2018

Nedělní zpravodaj CSI Olomouc 2018

Na každý soutěžní den mezinárodních skokových závodů J&T BANKA CSI3*W Olomouc 2018 pro vás pořadatelé přichystali informační zpravodaj, ve kterém se dozvíte aktuální zprávy o tomto jezdeckém mítinku. Přečtěte si vydání pro neděli 24. června! [VÍCE ZDE]

Publikováno 24.06.2018

Cenu města Olomouce vyhrál Michal Kazmierczak

Vrcholem programu mezinárodních parkurových závodů J&T BANKA CSI3*W Olomouc byla v sobotu 23. června Cena města Olomouce. Soutěž, jež je součástí Diamond Tour jako druhá kvalifikace do nedělní Grand Prix, přinesla napínavé rozuzlení. [VÍCE ZDE]

Publikováno 23.06.2018

Sára Máriás porazila matadory v CSIYH Olomouc

Jednadvacetiletá Sára Máriás (HUN) s Medall proletěla bez chyb rozeskakováním finále Youngster Tour pro mladé koně a nechala za sebou zkušené matadory. Její krajan Balász Horváth skončil s PM Quinterou druhý a Aleš Opatrný s Forewerem dojel třetí.

Publikováno 23.06.2018