AKTUALITY

Záznam: Prožijte soutěže J&T Banka CSI3*-W Olomouc 2019 ještě jednou

Equine Sport Center Olomouc a internetová televize EquiTV.cz pro vás připravili od 19. do 23. června živé vysílání z mezinárodních skokových závodů J&T Banka CSI3*-W Olomouc 2019. Postupně pro vás zpracováváme video záznamy jednotlivých soutěží. Přednostně jsme připravili rozeskakování Grand Prix! [VÍCE ZDE]

Publikováno 24.06.2019

Parkurová Grand Prix Olomouce v italských barvách. Závěr patřil Čechům

Světoznámý italský stavitel Uliano Vezzani pět dnů připravoval parkury pro závody Světového pohár J&T BANKA CSI3*-W Olomouc. V hlavní soutěži se dařilo dvěma jeho krajanům. Vítězství vybojoval Emanuel Camilli. Na závěr však hrála dvakrát česká hymna. [VÍCE ZDE]

Publikováno 23.06.2019

Šalková v Olomouci zajistila závěrečnou českou hymnu ve finále Bronze Tour

Šestadvacet startovních dvojic se zúčastnilo finále Bronze Tour, poslední soutěže v rámci CSI3*W Olomouc, polovina z nich pokračovala po bezchybném úvodu do druhé fáze. V té se dařilo nejvíce Tině Šalkové o pouhých pět setin sekundy před Michlíčkovou. [VÍCE ZDE]

Jediný čistý výkon v olomoucké juniorské Grand Prix zvládla Helebrantová

Jediné dvojici z šestnácti přihlášených se podařilo dokončit základní kolo bezchybně, a tak se olomoucká aréna nedočkala rozeskakování při juniorské Grand Prix. Prvenství patřilo české reprezentantce Anně Helebrantové na koni Epo van de Achterhoek Z. [VÍCE ZDE]

Vítězem Grand Prix Olomouc FEI World Cup se stal Ital Emanuele Camilli. Štěrba dokončil pátý

Z téměř čtyřiceti dvojic se po náročném základním kole probojovalo do rozeskakování pouhých šest jezdců a mezi nimi i český reprezentant Jakub Štěrba. Nakonec byl s jednou chybou dekorovaný na pátém místě. Vítězství putovalo do Itálie díky Emanuelu Camilli! [VÍCE ZDE]

V neděli vyvrcholila Gold Tour. Ve finále zvítězila Jörne Sprehe

První nedělní soutěží v Olomouci bylo finále Gold Tour do 145 cm, jehož rozeskakování se účastnilo čtrnáct dvojic. Pro vítězství si suverénně dojela Němka Jörne Sprehe s Bankimoonem, český reprezentant Jan Štětina s Benitem-S obsadil čtvrté místo. [VÍCE ZDE]

Na každý soutěžní den mezinárodních skokových závodů J&T BANKA CSI3*W Olomouc 2019 pro vás pořadatelé přichystali informační zpravodaj, ve kterém se dozvíte aktuální zprávy o tomto jezdeckém mítinku. Přečtěte si vydání pro neděli 23. června! [VÍCE ZDE]

Cena města Olomouce při J&T BANKA CSI3*-W Olomouc pro Rumuna Hercka

Parkurový Světový pohár J&T BANKA CSI3*-W Olomouc pokračoval v sobotu 22. června čtvrtým dnem. Nejvyšší soutěž, kterou byla Cena města Olomouce, ovládl rumunský jezdec Andrea Herck. European Youngster Cup Grand Prix vyhrála Michele Ruth z Rakouska. [VÍCE ZDE]

Publikováno 22.06.2019

Holandský valach Issem vítězem sobotního finále Youngster Tour

Finále Youngster Tour pro šesti a sedmileté koně na překážkách do 130 až 135 cm vyhrála polská dvojice Adam Grzegorewski a valach Issem. Druhé místo obsadil další Polák Maksymilian Wechta na hřebci Callihall. Třetí dojel Slovák Patrik Majher s Claudem. [VÍCE ZDE]

Rumunský jezdec Andrea Herck zvítězil v druhé soutěži Diamond Tour

Druhou soutěží Diamond Tour byla Cena města Olomouce do 150 cm. Jejím vítězem se stal rumunský jezdec Andrea Herck v sedle Kalvarie VD Zelm. Druhé místo vybojoval Polák Michal Kazmierczak na Wilanderovi a třetí příčku získal Němec Andreas Brenner s Clintanou W Z. [VÍCE ZDE]