AKTUALITY

Program CSI3* Olomouc uzavřelo finále Silver Tour

Čtyřdenní program CSI je minulostí. Poslední soutěž, jíž bylo finále Silver Tour vyhrál v rozeskakování Litevec Andrius Petrovas na Clarity. Druhé místo bral Ital Juan Carlos Garcia s Artiste du Guerpre a třetí dojel Igor Šulek (SVK) na Wavo Lampard.

Publikováno 24.06.2018

Vrchol Junior Tour ovládla Aleksandra Kierznowska

Polka Aleksandra Kierznowska s koněm Dior V vyhrála po rozeskakování nedělní olomouckou Grand Prix juniorů do 140 cm.  Druhé místo obsadila Češka Anna Heldová s Cara Miou a třetí dojela její krajanka Linda Portychová na Davině M.

Grand Prix Olomouc opět pro Jörne Sprehe

Vrcholem mítinku CSI3*W Olomouc byla nedělní Grand Prix World Cup s výškou do 160 cm. V rozeskakování jí vyhrála podruhé v kariéře Němka Jörne Sprehe v sedle koně Stakki´s Jumper, která dojela čistě v čase 44,22 sekundy. K velké radosti českých fanoušků dokončil na druhém místě Marek Klus s Carisonem a třetí navíc dojel Ondřej Zvára s hřebcem Quimerem M.

Litevská radost ve finále Gold Tour v Olomouci

Nedělní program otevřelo finále Gold Tour do 150 cm. Soupeřům v rozeskakování ujel o téměř 2 sekundy Litevec Andrius Petrovas na Caracasovi. Druhý skončil Andreas Brenner (GER) s Quintairou a třetí dojel Roland Englbrecht (AUT) na Mevistos Corwinni.

Nedělní zpravodaj CSI Olomouc 2018

Na každý soutěžní den mezinárodních skokových závodů J&T BANKA CSI3*W Olomouc 2018 pro vás pořadatelé přichystali informační zpravodaj, ve kterém se dozvíte aktuální zprávy o tomto jezdeckém mítinku. Přečtěte si vydání pro neděli 24. června! [VÍCE ZDE]

Cenu města Olomouce vyhrál Michal Kazmierczak

Vrcholem programu mezinárodních parkurových závodů J&T BANKA CSI3*W Olomouc byla v sobotu 23. června Cena města Olomouce. Soutěž, jež je součástí Diamond Tour jako druhá kvalifikace do nedělní Grand Prix, přinesla napínavé rozuzlení. [VÍCE ZDE]

Publikováno 23.06.2018

Sára Máriás porazila matadory v CSIYH Olomouc

Jednadvacetiletá Sára Máriás (HUN) s Medall proletěla bez chyb rozeskakováním finále Youngster Tour pro mladé koně a nechala za sebou zkušené matadory. Její krajan Balász Horváth skončil s PM Quinterou druhý a Aleš Opatrný s Forewerem dojel třetí.

Michal Kazmierczak vítězem Ceny města Olomouce

Nejtěžší soutěž soboty, kterou byla Cena města Olomouce s překážkami do 150 cm, vyhrál po rozeskakování Polák Michal Kazmierczak s hřebcem Que Pasa. Druhý skončil Roland Englbrecht (AUT) na Chambery a třetí dojel Patrik Majher (SVK) s Lamore.

Česká voltiž nadchla diváky při CSI Olomouc 2018

Equine Sport Centrum v Olomouc podporuje českou voltižní reprezentaci v úsilí získat prostředky pro účast na Světových jezdeckých hrách v americkém Tryonu, a tak v rámci CSI Olomouc poskytlo prostor pro exhibiční vystoupení, které diváky nadchlo!

Sofie Najmanová úspěšná v sobotní Junior Tour

Česká jezdkyně Sofie Najmanová posbírala v sobotní juniorské soutěži do 135 cm druhé a třetí místo. Stříbrnou pozici obsadila s Casanovou S, třetí skončila s koněm Lexus 79. Vítězkou se stala Litevka Monika Paulauskaite na Italo Vant Dauwhof.