Čtyři dny plné závodního napětí nedaleko historického centra nádherné Olomouce.

Sledujte Světový pohár v parkurovém skákání J&T BANKA CSI3*W Olomouc živě!

ZOBRAZIT VÝSLEDKY

AKTUALITY

Nedělní zpravodaj CSI Olomouc 2018

Na každý soutěžní den mezinárodních skokových závodů J&T BANKA CSI3*W Olomouc 2018 pro vás pořadatelé přichystali informační zpravodaj, ve kterém se dozvíte aktuální zprávy o tomto jezdeckém mítinku. Přečtěte si vydání pro neděli 24. června! [VÍCE ZDE]

Publikováno 24.06.2018

Cenu města Olomouce vyhrál Michal Kazmierczak

Vrcholem programu mezinárodních parkurových závodů J&T BANKA CSI3*W Olomouc byla v sobotu 23. června Cena města Olomouce. Soutěž, jež je součástí Diamond Tour jako druhá kvalifikace do nedělní Grand Prix, přinesla napínavé rozuzlení. [VÍCE ZDE]

Publikováno 23.06.2018

Sára Máriás porazila matadory v CSIYH Olomouc

Jednadvacetiletá Sára Máriás (HUN) s Medall proletěla bez chyb rozeskakováním finále Youngster Tour pro mladé koně a nechala za sebou zkušené matadory. Její krajan Balász Horváth skončil s PM Quinterou druhý a Aleš Opatrný s Forewerem dojel třetí.

Michal Kazmierczak vítězem Ceny města Olomouce

Nejtěžší soutěž soboty, kterou byla Cena města Olomouce s překážkami do 150 cm, vyhrál po rozeskakování Polák Michal Kazmierczak s hřebcem Que Pasa. Druhý skončil Roland Englbrecht (AUT) na Chambery a třetí dojel Patrik Majher (SVK) s Lamore.

O CSI OLOMOUC

J&T BANKA CSI***W Olomouc - to nejlepší ze světového jezdeckého sportu opět v Olomouci!

Světový pohár je nejprestižnější skokový seriál jednotlivců. Do tohoto mezinárodního souboje jezdci sbírají body v Grand Prix, vrcholné soutěži J&T BANKA CSI3*W Olomouc.

VÍCE INFORMACÍ

PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Přijeď te se podívat na Světový pohár!

Přijeďte se podívat na parkur světové úrovně a prožijte nezapomenutelný víkend v prostředí historické Olomouce. Nasajte závodní atmosféru jezdeckého setkání světového rozměru! Vstup je již tradičně zdarma.