21. - 24. 6. 2018, 5. ročník, EQUINE SPORT CENTER OLOMOUC

Světový parkur v Olomouci!

Čtyři dny plné závodního napětí nedaleko historického centra nádherné Olomouce.
Přijďte se podívat, bude to jízda!

CSI OLOMOUC ŽIVĚ

Live výsledky & přenos

Sledujte Světový pohár v parkurovém skákání J&T BANKA CSI3*W Olomouc živě!

ZOBRAZIT VÝSLEDKY

AKTUALITY

Páteční zpravodaj CSI Olomouc 2018

Na každý soutěžní den mezinárodních skokových závodů J&T BANKA CSI3*W Olomouc 2018 pro vás pořadatelé přichystali informační zpravodaj, ve kterém se dozvíte aktuální zprávy o tomto jezdeckém mítinku. Přečtěte si vydání pro pátek 22. června! [VÍCE ZDE] 

Publikováno 22.06.2018

Češi úspěšní v úvodním dni CSI3*-W Olomouc 2018

Ve čtvrtek 21. června odstartovaly mezinárodní parkurové závody zařazené do série Světového poháru J&T BANKA CSI3*W Olomouc. V zahajovací den, který přinesl čtyři soutěže, se dařilo českým reprezentantům. [VÍCE ZDE]  

Publikováno 21.06.2018

V úvodu EY Cupu triumfoval Maksymilian Wechta

Polský jezdec Maksymilian Wechta si s koněm Quintus 93 dojel pro první místo v úvodní soutěži CSIU25 zařazené do European Youngster Cupu. Druhé místo obsadila Maďarka Sára Máriás s Cantus Clay a třetí dojela domácí Sára Vingrálková na Kas-Sini DC. 

Publikováno 21.06.2018

Roberto Turchetto vítězem první soutěže Gold Tour

Třetí soutěží čtvrtečního programu v Olomouci byla Gold Tour do 140 cm. S kurzem na čas si nejlépe poradil Ital Roberto Turchetto s Baronem. Druhý dojel jeho krajana Fabio Brotto na Vaniglia Delle Roane a třetí skončil Thomas Holz s Chattanoogou. 

Publikováno 21.06.2018

O CSI OLOMOUC

J&T BANKA CSI***W Olomouc - to nejlepší ze světového jezdeckého sportu opět v Olomouci!

Světový pohár je nejprestižnější skokový seriál jednotlivců. Do tohoto mezinárodního souboje jezdci sbírají body v Grand Prix, vrcholné soutěži J&T BANKA CSI3*W Olomouc.

VÍCE INFORMACÍ

PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Přijeď te se podívat na Světový pohár!

Přijeďte se podívat na parkur světové úrovně a prožijte nezapomenutelný víkend v prostředí historické Olomouce. Nasajte závodní atmosféru jezdeckého setkání světového rozměru! Vstup je již tradičně zdarma.

VÍCE INFORMACÍ